Grandbetting104 Yeni Giriş Adresi – Grandbetting104

yeni-giris-adresi-min

grandbetting104-yeni-giris-adresi-min

grandbetting-giris-butonu

Çuraçao lisanslı bahis siteleri adres engellemesine uğrayınca Grandbetting103 adresi de kapatıldı. Hemen bir üst sıraya adres taşınarak yeni adres üretildi ve Grandbetting104 adresi Twitter hesabından da duyuruldu. Siteye erişim sağlamak isteyen üyeler bir süre ayrı kalsalar da sayfalarımızdaki Grandbetting104.com aktif giriş linklerini kullanarak tekrar hizmetlerden faydalanabilirler. Siz de siteye girmek istiyorsanız Grandbetting104 giriş butonları aktif edilmiştir.

Eğer mobil giriş yapmak istiyorsanız yine sayfalarımızdaki giriş kutularını tercih edebilirsiniz. Daha sonraki adres güncellemesinde Grandbetting105 giriş adresinin yayına sokulmasını tahmin ediyoruz. Fakat farklı bir adres yayına girecek olursa buradan güncellemeleri verebiliriz.

Grandbetting104 Kredi Banka Kartı İle Yatırım Bonusu

Finans araçları yönünden üyelerin rahatlatan Grandbetting104 çok farklı yöntemlere yer verebiliyor. Para yatırma yöntemleri içerisinde banka havalesi, sanal hesaplar, Cepbank ve Kare kod uygulamasına yer verilmiş durumda. Son dönemde üyelerin rağbet göstermiş olduğu banka kartı ve kredi kartı uygulaması da kullanılıyor. Eğer bu uygulamaları kullanırsanız promosyon kazanabiliyorsunuz. Grandbetting104 kredi banka kartı ile yatırım bonusu 20 TL olarak üyelere sunuluyor ve oldukça cazip bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Sitenin en yeni promosyonu olan bu fırsattan faydalandığımızda 20 TL promosyon kazanabilirsiniz.

Grandbetting Yüzde 15 Çevrimsiz Yatırım Bonusu

Yatırım araçları içerisinde son dönemde en çok kullanılan Kare kod, Cepbank ve referans kodu uygulaması özellikle üyelerin kimlik bilgilerinin muhafaza edilmesi ve gizli kalması için tercih ediliyor. Bu uygulamalar kullanıldığında Grandbetting104 sizi ödüllendiriyor ve promosyon veriyor. Grandbetting104 yüzde 15 çevrimsiz yatırım bonusu 3 uygulamaya özel olarak geliştirilmiş. Bu uygulamalarla birlikte yatırım yaptığınızda yüzde 15 oranında promosyon kazanabiliyorsunuz. Promosyon için minimum 50 TL yatırmalısınız ve size sunulacak olan miktar maksimum 250 TL olarak belirlenmiştir.

1 Trackback / Pingback

  1. Grandbetting105 – Grand Betting 105 Giriş Adresi | Grandbetting

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*